Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie

XXII Niedziela 30 sierpnia 2020 r.

  1. Spotkanie Grupy Animacji Odnowy i Ewangelizacji Parafii we wtorek o 18:30.
  2. Za tydzień taca na budownictwo sakralne. Puszka na Ziemię Świętą.
  3. Ponieważ każdego dnia w czasie Mszy Świętej są głoszone homilie, dodatkowe Msze Święte wieczorne będą o 17:45 a nie o 17:30 jak dotychczas. Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
  4. W dni powszednie, oprócz środy Wystawienie Najświętszego Sakramentu o 16:30, przed Mszą wieczorną. W środy Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.
  5. Dziękujemy za prace przy kościele i w ogrodzie, siostrom: p. Annie Okoń, Bożenie Nizio oraz z Rady p. Agnieszce Tenus-Pawełko. Dziękujemy braciom: p. Piotrowi Gadeckiemu, Robertowi Bartkowskiemu, Stanisławowi Kulnianinowi, Leszkowi Koperwasowi, Lucjanowi Micykowi, Tomaszowi Skubisowi, Stanisławowi Kapuśniakowi, Janowi Waluda oraz braciom radnym: Mariuszowi Młynarzowi, Tadeuszowi Potockiemu i Jerzemu Rymarzowi. Panu Jerzemu dziękujemy także za ciężki sprzęt a braciom za piły.
  6. W najbliższą sobotę  chcemy kontynuować prace przy powstaniu ogrodu parafii. Zapraszamy do pracy delegatów z rodzin (w miarę możliwości) z Majdanu Starego oraz Smólska z domów od nr 11 do 20. Prosimy radnych p. Annę Wróbel i Tomasza Dziducha o koordynację prac. Zapraszamy na 9:00, prosimy wziąć narzędzia, takie jak: siekiery, łopaty, grabie, itp.
  7. Dziękujemy rodzinom z kolejki w Smólsku i Lipowcu za sprzątanie i kwiaty w kaplicach.
  8. Zapraszamy seniorów w wieku 60+ na warsztaty z zakresu posługiwania się komputerem i internetem, ABC bezpieczeństwa zdrowotnego, treningów pamięci, zajęć artystycznych i nordic walking. Jeżeli zbierzemy grupę min. 8 osób zajęcia odbędą się w naszej parafii. Terminy spotkań do ustalenia. Zgłoszenia do proboszcza.

Kancelaria tel: 690 664 084