Menu Zamknij

Nowe wieści z Parafii

Drodzy, Msze Święte w niedzielę 22 XI odwołane oprócz jednej. Będzie Msza Święta w kościele o godzinie 10:00, dzięki życzliwości proboszcza z Huty Krzeszowskiej.

Ta Eucharystia będzie transmitowana z naszego kościoła przez TVP Lublin i inne Telewizje Regionalne.

Jednak mamy limit miejsc, który MUSIMY RYGORYSTYCZNIE PRZESTRZEGAĆ. Równocześnie może przebywać w kościele 26 osób, w maseczkach, z zachowaniem min. 1,5 m odległości (niezależnie, czy ktoś jest z jednego domu, czy nie!).

Dlatego gorąco zapraszam do WSPÓLNEGO, RODZINNEGO udziału w Eucharystii przed odbiornikami TV.

W tych trudnych czasach dla życia wspólnotowego, mamy szansę odbudować KOŚCIÓŁ DOMOWY. Pokonując  opory i niechęci, módlcie się razem w domach! Proście o Świeży Powiew Ducha Świętego, by przełamał w nas opory i otworzył na siebie nawzajem. Inaczej zatrujemy się, albo pozagryzamy… Przeczytajcie jeszcze raz 2 List do Parafian Grupy Odnowy i Ewangelizacji. Wykonajcie zadanie! Kościół zawsze się odnawiał w czasach kryzysu i cierpienia. https://majdanstary.zamojskolubaczowska.pl/2020/11/18/zrob-pierwszy-krok-do-blizniego-nie-czekaj-na-niego/

Drodzy, niestety musimy odwołać Msze Święte w kościele do 30 listopada. Jest duża nadzieja, że za tydzień 29 XI w Pierwszą Niedzielę Adwentu, przyjedzie do nas ksiądz. Na bieżąco będziemy informować.

Sami Eucharystię, za zgodą ks. Biskupa, będziemy sprawować na plebanii, niestety każdy oddzielnie, by zachować dystans społeczny dla bezpieczeństwa.

Błogosławię Was Bracia i Siostry w +IMIĘ PANA, prosząc, by Chrystus przyjął, te krzyże i utrapienia jako ofiarę dla umocnienia i rozwoju naszej wspólnoty parafialnej.

ks. Adam, proboszcz